חיפוש

מכונות פירוק
מכונות איזון
כיוון פרונט
ליפטים
ציוד למוסכי פחחות וצבע
דיאגנוסטיקה לרכב ומחזור קרר
מערכות ליניקת גזי פליטה
מערכות שמן ואוויר
מגבהים וציוד הידראולי
ציוד, חומרים ואביזרים לצמיגיות
ציוד וכלי עבודה למוסכים
מסלולי רישוי ואבחון רכב
אביזרים לרכב

מאמרים מקצועיים

אבחון ופתרון בעיית רעידות ברכב
תרגום מאמר מתוך Toyota Service News, אביב 2008. המאמר המקורי מצורף כקובץ PDF.

התאמת צמיג \ חישוק - לעיתים קרובות נודעת גם כ"הרכבה מתואמת", התאמת צמיג חישוק מהווה את הרכבת הצמיג על גבי החישוק על מנת לקזז את נקודת אי-האיזון הדינמי המרבי של הצמיג (משתנה הכוח הרדיאלי או RFV) עם נקודת אי האיזון הדינמי המינימלי של החישוק.

צמיגים וחישוקים OE מורכבים במפעל באופן אשר יקטין למינימום את ההשפעה של משתנה הכוח הרדיאלי. כל חישוקי OEM (ציוד יצרן מקורי) מותקנים בצורה אופטימלית על מנת לקזז את נקודת אי האיזון הדינמי המרבי של הצמיג עם נקודת אי האיזון הדינמית המינימלית של החישוק.

פעולה זו מבוצעת ע"י ציוד תעשייתי מתקדם.

פרטים מלאים קובץ מצורף
מערכת TPMS

החל משנת 2008, בהתאם להחלטת הקונגרס האמריקאי, רכבים שמשקלם עד 4.5 טון מחויבים במערכת TPMS מובנית. החלטה דומה התקבלה באיחוד האירופאי לגבי רכבים חדשים החל משנת 2012. בעקבות החלטות אלו, יגדל בשנים הקרובות בצורה משמעותית מספרם של כלי הרכב המיובאים לישראל עם מערכת מובנית ועל כן, יש צורך מקצועי ומסחרי מבחינת התקריות להיערך בהתאם.

פרטים מלאים קובץ מצורף
כלוב מגן לניפוח צמיגי משא וצמ"ה

תקנות הבטיחות תשס"ב קובעות במפורש כי "ניפוח צמיגים בעלי "מנעול" (טבעת סוגרת) ייעשה אך ורק במתקן ייעודי, בכלוב.... הסורגים יהיו מברזל שטוח במידות של 2.5-0.6 ס"מ.

פרטים מלאים קובץ מצורף
המערכת המתקדמת החדשה והמהירה בעולם מדגם HawkEye Elite

חברת טכנוטייר גאה להציג את המערכת המתקדמת החדשה והמהירה בעולם מדגם HawkEye Elite מתוצרת Hunter Engineering, USA המסוגלת לבצע בדיקת כווני סרנים ב- 90 שניות בלבד!

פרטים מלאים
מכשיר דיאגנוסטיקה להדמיה ופתרון בעיות באיזון ומשיכת גלגלים

המכשיר לאיזון גלגלים מדגם GSP9700 מתוצרת Hunter Engineering אושר לאחרונה על ידי יצרנית הרכב סובארו כמכשיר איזון מתקדם ביותר אשר מאפשר קבלת תוצאות מיטביות בבדיקות איזון. מכשיר זה אושר בעבר גם על ידי BMW, VW, Mercedes Benz.

פרטים מלאים
ניפוח צמיגים בחנקן

מעיון מעמיק בספרות המחקרית, המבוססת על מחקרים נטולי פניות עולה כי לשמירה על לחצי ניפוח תקינים ובחירה מושכלת של הגז המשמש לניפוח צמיגים, השפעה מכרעת על בטיחות הצמיג, עלות אחזקתו וחסכון בצריכת דלק.

פרטים מלאים
  מפת האתר | צור קשר  
      
Signed by  סידיטק - בניית אתרים